خبر های مهم روز
نمایشگاه عکس خیابانی (مرگ خاموش) - سه شنبه, 12 سرطان 1397 10:17
گفتگو با آقای فیاض عالم دین - یکشنبه, 09 ثور 1397 18:17

سایت ها دیگر

جولی لاک وود زن 30 ساله آمریکایی محبوس درقفس آهنی برای مردان کرایه داده می شد!

شنبه, 15 حمل 1394 ساعت 15:51 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(14 رای‌ها)
جولی لاک وود زن  30 ساله  آمریکایی محبوس درقفس آهنی برای مردان کرایه داده می شد! جولی لاک وود زن 30 ساله آمریکایی محبوس درقفس آهنی برای مردان کرایه داده می شد!

"جولی لاک وود" مادر 30ساله پس از رفتن به پارکی در فلوریدا به منظور پیاده روی در روز چهارشنبه چهارم جولای توسط زوج ایندیانایی ربوده شد. جولی هنگام ربوده شدن وسیله نقلیه و یا تلفن همراه با خود نداشت و روند جستجو برای یافتن وی به مدت 2ماه به تأخیر افتاد. پولیس در تحقیقات اولیه دریافت که "لاک وود" 30ساله توسط "ویکی روی" 37ساله و کندراتولی 44ساله ربوده و به ایندیانا برده شد. این زوج با بستن قلاده سگ دور گردن وی را به مدت 2ماه درون قفس چوبی نگه داری می‌کردند، و او را به مردان جهت ایجاد رابطه جنسی کرایه می‌دادند. "جولی لاک وود" به صورت اتفاقی توسط شوهر سابقش "ران هگینز" پس از روئیت در خانه وحشت در ایندیانا درحالی مشاهده شد که این زوج "جولی" را به اجبار برای سوء استفاده جنسی در اختیار چند مرد قرار می‌دادند.
"ران هگینز" در حالی همسر سابق خود را نجات داد که خود را به عنوان خواستار برقراری رابطه با جولی به این زوج معرفی کرد و با پرداخت چند دالر به محل اختفای جولی منتقل شد.
پس از اطلاع پولیس و حضور آنان در صحنه جرم عاملان این جنایت "ریکی" و "کندرا تولی"در صحنه جرم دستگیر شدند.
جولی درحالی که یک قلاده سگ به دورگردنش بسته شده بود و درون یک قفس چوبی قرار داشت توسط نیروهای پولیس و هوشیاری همسر سابقش نجات یافت.
"جولی" درباره آنچه که بر سرش آمده بود این طور بیان کرد: وی پس از ربوده شدن به منظور بهره کشی جنسی و کسب درآمد برای این زوج به ایندیانا منتقل شد.
وی پس از آن که درون قفس قرار گرفت برای قبول خواسته بی شرمانه این زوج چندین روز بدون آب و غذا درون قفس نگه داری می‌شد.
پولیس این زوج را به اتهام آدم ربایی سوء استفاده جنسی و ضرب و شتم وحشیانه بازداشت و مورد بازجویی قرار داد.

خواندن 1150 دفعه