خبر های مهم روز
نمایشگاه عکس خیابانی (مرگ خاموش) - سه شنبه, 12 سرطان 1397 10:17
گفتگو با آقای فیاض عالم دین - یکشنبه, 09 ثور 1397 18:17

سایت ها دیگر

شاهزاده مقرن ولیعهد سعودی برحمایت از دولت و کشور جمهوری عربی مصر، تاکید کرد!

شنبه, 23 حوت 1393 ساعت 13:34 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)
شاهزاده مقرن ولیعهد سعودی برحمایت از دولت و کشور جمهوری عربی مصر، تاکید کرد! شاهزاده مقرن ولیعهد سعودی برحمایت از دولت و کشور جمهوری عربی مصر، تاکید کرد!

شاهزاده مقرن بن عبدالعزیز آل سعود ولیعهد سعودی روز جمعه در دیدار با عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر، بار دیگر بر حمایت پادشاهی عربی سعودی از دولت و کشور جمهوری عربی مصر، تاکید کرد.

شاهزاده مقرن که ریاست هیئت سعودی شرکت کننده در کنفرانس اقتصادی شرم الشیخ مصر را به عهده دارد، روز جمعه هنگام ورود به شرم الشیخ در یک کنفرانس خبری گفت: «حضور هیئت سعودی برای مشارکت در کنفرانس اقتصادی شرم الشیخ، در چارچوب تقویت روابط تاریخی پادشاهی سعودی با کشور برادر مصر و تاکید مجدد بر حمایت از ثبات، امنیت و توسعه در این کشور است».


ولیعهد سعودی افزود: «من به حکمت عبدالفتاح سیسی رئیس جمهور مصر و تاثیر مثبت آن بر موفقیت این کنفرانس اعتماد دارم و معتقدم که این کنفرانس نقشی مهم در پیشرفت و توسعه مصر ایفا خواهد کرد».


ولیعهد سعودی بامداد روز جمعه ۱۳ مارس برای شرکت در کنفرانس اقتصادی مصر وارد شرم الشیخ شد.

شاهزاده منصور بن مقرن مشاور ولیعهد در دربار سلطنتی، دکتر ابراهیم بن عبدالعزیز العساف وزیر دارایی، دکتر توفیق بن فوزان وزیر بازرگانی و صنایع، دکتر نزار بن عبید مدنی وزیر مشاور در امور خارجه، و دکتر عادل الطریفی وزیر فرهنگ و اطلاع رسانی ولیعهد را در این سفر همراهی می‌کنند.

خواندن 949 دفعه