خبر های مهم روز
نمایشگاه عکس خیابانی (مرگ خاموش) - سه شنبه, 12 سرطان 1397 10:17
گفتگو با آقای فیاض عالم دین - یکشنبه, 09 ثور 1397 18:17

سایت ها دیگر

یک کودک سه ساله تخاری از سوی یک نوجوان دراین ولایت مورد تجاوز جنسی قرار گرفت!

شنبه, 23 جوزا 1394 ساعت 09:15 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
یک کودک سه ساله تخاری از سوی یک نوجوان دراین ولایت مورد تجاوز جنسی قرار گرفت! یک کودک سه ساله تخاری از سوی یک نوجوان دراین ولایت مورد تجاوز جنسی قرار گرفت!

گزارش‌ها از ولایت تخار می‌رسانند که یک کودک سه‌ساله توسط یک نوجوان در این ولایت مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌است. این روی‌داد در ولسوالی دشت قلعۀ ولایت تخار اتفاق افتاده و کودک پس از آن‌که مورد تجاوز قرار گرفته، به حالت خراب به بیمارستان انتقال یافته‌است. سنت الله تیموری، سخن‌گوی ولایت تخار می‌گوید که نوجوان متهم به این قضیه بازداشت شده و به خاطر بررسی بیش‌تر در توقیف پولیس به سر می‌برد. آمار تجاوز بر زنان و کودکان در سال‌های اخیر به گونۀ نگران‌کننده‌یی افزایش یافته و سال گذشته نیز چندبار کودکان زیر سن شش سال در ولایت‌های قندز و تخار مورد تجاوز قرار گرفته بودند.
بر بنیاد یک بررسی، سال گذشته ۶۵ مورد آمار تجاوز در کشور به ثبت رسیده که بیش‌تر آن بالای کودکان صورت گرفته‌است. این بررسی که بین ماه مارچ و سپتامبر سال گذشتۀ میلادی صورت گرفته نشان می‌دهد که کودکان یک تا ۱۳ ساله مورد تجاوز قرار گرفته‌اند. این در حالی‌ست که حدود یک ماه پیش یک دختر نوجوان در ولسوالی درۀ صوف ولایت سمنگان پس از ربوده‌شدن مورد تجاوز گروهی قرار گرفت.

خواندن 666 دفعه