خبر های مهم روز
نمایشگاه عکس خیابانی (مرگ خاموش) - سه شنبه, 12 سرطان 1397 10:17
گفتگو با آقای فیاض عالم دین - یکشنبه, 09 ثور 1397 18:17

سایت ها دیگر

درخبرنامه ارگانهای محلی آمده است ،عبدالکریم متین بعنوان والی پکتیکا تعیین شد!

سه شنبه, 02 جدی 1393 ساعت 10:42 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اداره مستقل ارگان های محلی کشور اعلام کرده که به تازگی عبدالکریم متین به عنوان والی ولایت پکتیکا تعیین شده است. این تصمیم بر اساس پیشنهاد اداره مستقل ارگان های محلی و منظوری ریاست جمهوری انجام شده است. اداره ارگان های محلی با نشر خبرنامه ای گفته است که آقای عبدالکریم متین روز گذشته یکشنبه، رسما به کارش به عنوان والی پکتیکا آغاز کرده است.
این اداره در خبرنامه خود گفته است که آقای متین دارای تحصیلات عالی، تجربی کافی در امور حکومت داری محلی است که پیش از این در وزارت احیا و انکشاف دهات، اداره مستقل ارگان های محلی و در اداره امور کار کرده است.
با این حال در خبرنامه آمده است که انتخاب آقای متین به عنوان والی ولایت پکتیکا یک انتخاب خوب است که او بتواند در بازسازی و انکشاف و نیز در تامین امنیت در این ولایت فعالیت کند.
ولایت پکتیکا در شرق کشور از ولایت های نسبتا نا امن کشور است که تنها در سال جاری میلادی شاهد دو رویداد خونین تروریستی بوده است.
در یک انفجار موتر بمب در ولسوالی اورگون و نیز در یک حمله انتحاری در میدان ورزشی والیبال در ولسوالی یحیی خیل این ولایت، دست کم صد ها غیر نظامی کشته و زخمی شدند.
پیش از این محب الله صمیم به عنوان والی در پکتیکا ایفای وظیفه می کرد.

خواندن 674 دفعه