خبر های مهم روز
نمایشگاه عکس خیابانی (مرگ خاموش) - سه شنبه, 12 سرطان 1397 10:17
گفتگو با آقای فیاض عالم دین - یکشنبه, 09 ثور 1397 18:17

سایت ها دیگر

شرکت برشنا:در اثرریزش شدید برف،سرا زیر شدن برفکوج ها ترمیم لین برق به تعویق افتاد!

یکشنبه, 17 حوت 1393 ساعت 18:13 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)
شرکت برشنا:در اثرریزش شدید برف،سرا زیر شدن برفکوج ها ترمیم لین برق به تعویق افتاد! شرکت برشنا:در اثرریزش شدید برف،سرا زیر شدن برفکوج ها ترمیم لین برق به تعویق افتاد!

شرکت برشنا می گوید، که در اثر ریزش شدید برف و سرا زیر شدن برفکوج ها امور ترمیم لین برق را به تعویق انداخته است. پنجشنبه گذشته مسوولین این شرکت گفته بودند، که بروز جمعه یا شنبه از طریق نصب پایه های اصطراری در سالنگ برق 170 میگاواته را به شهر کابل انتقال میدهند و مشکلات فعلی شهریان کابل را هشتاد فیصد مرفوع می سازند.
اما در خبر نامۀ که از سوی شرکت برشنا به آزانس خبری پژواک ارسال شده آمده است، که امروز در هر دو طرف سالنگ از بیشتر از دها برفکوچ سرازیر شده است. به نقل از منبع، که در اثر برفکوچ ها و برف باری ها در سالنگ امروز امور ترمیم لین برق را به تعویق انداخته است. شرکت مذکور گفته است، که دو تیم مختلف، انجنیران و سایر کارمندان آن شرکت همین اکنون در سالنگ به سر می برند و تا چند دقیقه دیگر وضعیت خوب شود، آنها دو باره به کار شان ادامه میدهند. برق وارداتی 300 میگاواته کشور های تاجکستان و ازبکستان بتاریخ 4 حوت در سالنگ شمالی ولایت بغلان در اثر برف شدید و طوفان ها قطع شد. اکنون شهریان کابل در 24 ساعت تنها برای چند ساعت محدود از برق ماهیپر، سروبی، نغلو و دستگاه حرارتی استفاده می کنند. به اساس معلومات شرکت برشنا، در اثر برفکوچ ها و طوفان ها سه پایه لین برق در سالنگ چپه شده و شش پایه دیگر خسارمند گردیده است.

خواندن 1313 دفعه