خبر های مهم روز
نمایشگاه عکس خیابانی (مرگ خاموش) - سه شنبه, 12 سرطان 1397 10:17
گفتگو با آقای فیاض عالم دین - یکشنبه, 09 ثور 1397 18:17

سایت ها دیگر

ولسوال نام نهاد گروه طالبان درولسوالی دولت آباد ولایت فاریاب همراه با پنج تن دیگر کشته شد!

سه شنبه, 26 حوت 1393 ساعت 18:13 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
ولسوال نام نهاد گروه طالبان درولسوالی دولت آباد ولایت فاریاب همراه با پنج تن دیگر کشته شد! ولسوال نام نهاد گروه طالبان درولسوالی دولت آباد ولایت فاریاب همراه با پنج تن دیگر کشته شد!

مقام های محلی نظامی روز سه شنبه می گویند که ولسوال نام نهاد طالبان در ولسوالی دولت آباد ولایت فاریاب همراه با پنج همکارش در یک عملیات نظامیان افغان، کشته شدند.

رضا رضا، مسؤول رسانه های لواى اول قول اردوى ٢٠٩ شاهین درفاریاب می‌گوید که ملا نورالدین مشهور به وحدت ولسوال نام نهاد طالبان درولسوالی دولت آباد و ملا موسى یک فرمانده برجسته طالبان با چهار طالب دیگر، درعملیات خنجراز پا درآمده اند و در این عملیات شش طالب دیگر زخم برداشته اند. وی افزوده است که این عملیات که سه روز پیش آغاز گردیده بود و روز دوشنبه، پایان یافت. وی می افزاید که روستا های پوپلزى، حاجى حکیم، محمودخیل، فتاح بابا، شیخان و سرنگى دولت آباد، از وجود طالبان پاکسازی شدند. مسؤول رسانه های لواى اول قول اردوى ٢٠٩ شاهین می گوید که یک پایگاۀ مستحکم طالبان، در روستای سرنگى که درآنجا توقیفخانه نیز ایجاد کرده بودند و مسافرین را از شاهراه پایین کرده و شکنجه می‌کردند، نیز کشف و از بین برده شد. وی در بارۀ تلفات نیروهای افغان در جریان این عملیات، چیزی نگفته است. طالبان تا کنون در بارۀ این عملیات، چیزی نگفته اند.

خواندن 2391 دفعه