خبر های مهم روز
نمایشگاه عکس خیابانی (مرگ خاموش) - سه شنبه, 12 سرطان 1397 10:17
گفتگو با آقای فیاض عالم دین - یکشنبه, 09 ثور 1397 18:17

سایت ها دیگر

مقامهای مسئول دربدخشان:ما باافزایش پاسگاهای امنیتی پولیس در ولسوالی جرم جلوحملات دشمن را میگیریم

شنبه, 15 سنبله 1393 ساعت 17:28 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یادگارافغان/بدخشان، مقام های محلی در ولایت بدخشان از افزایش پاسگاهای امنیتی پولیس در ولسوالی جرم این ولایت خبر می دهند. قدیر صیاد آمر امنیت فرماندهی پولیس بدخشان به رسانه ها گفت: در عملیاتی که اخیرن در ولسوالی جرم انجام شد، روستاهای، دهن آب خستک، آب راغک، پل سوچ و شماری دیگر از مناطق این شهرستان از وجود مخالفان مسلح پاک سازی گردید.
صیاد افزود: در این مناطق پاسگاه‌های ارتش و پولیس ایجاد شده است و شورشیان دیگر توان باز پس‌گیری این روستاها را ندارند.
«با تجربه از ولسوالی وردوج در دهن آب خستک بیز کلان ترتیب شده به خاطر تامین امنیت مسیر رده، دراب راغک، در مناطق پل سوچ و نواحی آن و در شماری از مناطق تصفیه شده از وجود مخالفین پوسته‌های امنیتی توسط اردوی ملی و پولیس ملی تدابیر خوبی گرفته شده و پوسته ها ایجاد شده که در تامین امنیت ما و مردم مارا همکاری می‌کند.»
ازسوی هم این مقام امنیتی گفت: وضعیت امنیتی بدخشان در مقایسه با چند ماه گذشته در حال بهبودی است.
هرچند آمر امنیت فرماندهی پولیس بدخشان، می‏پذیرد که هنوز مخالفان مسلح در بدخشان حضور قدرتمند دارند اما گفت: نیروهای امنیتی در حال سروسامان دادن عملیات دوباره استند.
مقام‌های امنیتی بدخشان گفته‌اند: با آنکه نبود حمایت هوایی از نیروهای امنیتی، نبرد در برابر شورشیان را به چالش روبرو کرده است، اما آنان امیدوارند که با ختم جنجال‌های انتخاباتی این چالش نیز برطرف شود.

خواندن 376 دفعه