خبر های مهم روز
نمایشگاه عکس خیابانی (مرگ خاموش) - سه شنبه, 12 سرطان 1397 10:17
گفتگو با آقای فیاض عالم دین - یکشنبه, 09 ثور 1397 18:17

سایت ها دیگر

تیم فوتبال زیر سن 23 سال افغانستان درمقابل تیم ایران نتیجه را با برد پرگل ایران واگذارکرد!

دوشنبه, 10 حمل 1394 ساعت 12:08 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(40 رای‌ها)
تیم فوتبال زیر سن 23 سال افغانستان درمقابل تیم ایران نتیجه را با برد پرگل ایران واگذارکرد! تیم فوتبال زیر سن 23 سال افغانستان درمقابل تیم ایران نتیجه را با برد پرگل ایران واگذارکرد!

تیم ملی فوتبال زیر ۲۳ سال افغانستان عصر دیروز به مصاف تیم ایران رفت و نتیجه‌ شش بر صفر واگذار کرد. این بازی در چارچوب مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ ریو در ورزشگاه آزادی شهر تهران، پایتخت ایران برگزار شد. گزارش‌ها حاکی است که بیش از هفتاد هزار تماشاچی افغانستانی در ورزشگاه حضور داشتند و به گونه‌ی پُرشور تیم ملی کشورشان را تشویق می‌کردند. شماری از ناظران اعلام کرده اند که حضور گسترده‌ی هواداران تیم ملی افغانستان در ورزشگاه، کم سابقه بوده است. هر دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در نیمه اول بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور مان چهارگول در یافت کردند و نیمه اول با نتیجه ۴بر صفر به نفع ایران به پایان رسید. نیمه دوم را نیز ایرانی ها خوب شروع کردند و در دقیقه های ۶۱و ۷۳دو بار دروازه تیم ملی کشور مان را باز کردند. تا کنون، تیم ملی فوتبال زیر۲۳سال افغانستان چهار بازی انجام داده که یک برد، دو باخت و یک تساوی بدست آورده و با چهار امتیاز بالاتر از تیم های فلسطین و نیپال در رده سوم گروه خود قرار دارد. در بازی ها قبل، افغانستان مقابل نیپال پیروز شد و تیم قدرتمند عربستان را نیز با تساوی متوقف کرد.
مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی المپیک ریو در ماه جنوری ۲۰۱۶میلادی در قطر برگزار می شود. ده تیم اول گروه‌های ده گانه به صورت مستقیم و پنج تیم به عنوان بهترین تیم های اول گروه‌ها به مرحله نهایی این رقابت ها صعود خواهند کرد. افغانستان با تیم های فوتبال زیر ۲۳سال فلسطین، نیپال، ایران و عربستان سعودی هم‌گروه است.

خواندن 1465 دفعه