خبر های مهم روز
نمایشگاه عکس خیابانی (مرگ خاموش) - سه شنبه, 12 سرطان 1397 10:17
گفتگو با آقای فیاض عالم دین - یکشنبه, 09 ثور 1397 18:17

سایت ها دیگر

پولیس کابل: تمام راه های فرعی منتهی به کابل را نظارت میکند!

چهارشنبه, 22 میزان 1394 ساعت 13:55 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پولیس کابل: تمام راه های فرعی منتهی به کابل را نظارت میکند! پولیس کابل: تمام راه های فرعی منتهی به کابل را نظارت میکند!

فرمانده گارنیزیون کابل گفته است دروازه‌های ورودی شهر کابل و راه‌های فرعی به گونه کامل زیر نظارت نیروهای امنیتی کشور قرار دارد.  جنرال عبدالرحمان که از برخی ولسوالی‌های همجوار کابل دیدن کرد گفته است تمام راه‌هایی که در برخی موارد هراس‌افگنان از آن جا خودشان را به کابل می‌رساندند، با ایجاد پاسگاه‌های امنیتی تحت پوشش نظامیان کشور قرار دارند و هراس‌افگنان نمی‌توانند از این راه‌ها خودشان را به کابل برسانند.
جنرال عبدالرحمان از ولسوالی‌های موسهی و چهار آسیاب کابل و محمد آغه لوگر دیدن کرد. به تازگی حکومت هم برای تامین امنیت کابل و جلوگیری ورود هراس‌افگنان، گارنیزیون کابل را ایجاد کرد.
در تنگی خونی ولسوالی موسهی کابل، که هر از گاهی طالبان خود را از این طریق وارد کابل کرده اند در گوشه و کنار آن پاسگاه‌های تازه ایجاد شده تا باشد که از ورود گروه های هراس افگن جلوگیری شود.
فرمانده گارنیزیون کابل گفته است که دروازه‌های ورودی شهر کابل و و راه‌های فرعی ولسوالی‌های همجوار کابل به گونه کامل زیر نظارت نیروهای امنیتی کشور قرار گرفته است.
طالبان همواره از طریق همین ولسوالی ها و راه های فرعی خود را به پایتخت کشور رسانده اند،چیزي که ظاهرن ولسوالی محمد آغه در همجواری کابل، یکی از ولسوالی های نا امن لوگر بشمار میرود.
ولسوالی‌های موسهی، خاک جبار، چهار آسیاب به ویژه منتطقه تنگی للندر، از ولسوالی‌های کابل اند که با ولایت لوگر مرز دارد، و پس از ایجا گارنیزیون کابل کمربندهای امنیتی تازه در مناطق ایجاد شده است. با انکه پایتخت همواره از ولایت ها و ولسوالی های هجوار اش زیر تهدید بوده حالا ديده شود که با ایجاد گارنیزیون کابل میزان تهدید ها تاچه حد كاهش خواهد يافت.

خواندن 980 دفعه