سایت ها دیگر

خبرنگار روزنامۀ وال‌استریت ژورنال از احتمال بازداشت رحمت الله نبیل خبر داد!

یکشنبه, 01 دلو 1396 ساعت 13:35 نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خبرنگار روزنامۀ وال‌استریت ژورنال از احتمال بازداشت رحمت الله نبیل خبر داد! خبرنگار روزنامۀ وال‌استریت ژورنال از احتمال بازداشت رحمت الله نبیل خبر داد!
خبرنگار روزنامۀ وال‌استریت ژورنال نوشته است: «دو هفته پیش رییس پیشین امنیت ملی از سوی دولت زیر ممنوعیت سفر بود. حکومت افغانستان هدایت داده بود تا وی در زمان بازگشت از سفر زندانی شود. اما این تصمیم کمی بعد از سوی مسئولان حکومت لغو شد.» حکومت افغانستان قصد داشته است رحمت‌الله نبیل رییس پیشین امنیت ملی این کشور را بازداشت کند.

خبرنگار روزنامۀ وال‌استریت ژورنال در توئیتر خود نوشته است که حکومت افغانستان آقای نبیل را ممنوع الخروج نیز ساخته بود. او نوشته است: «دو هفته پیش رییس پیشین امنیت ملی از سوی دولت زیر ممنوعیت سفر بود. حکومت افغانستان هدایت داده بود تا وی در زمان بازگشت از سفر زندانی شود. اما این تصمیم کمی بعد از سوی مسئولان حکومت لغو شد.»

رحمت‌الله نبیل در زمان ریاست جمهوری آقای کرزی مسئولیت ریاست امنیت ملی افغانستان را بر عهده داشت. او در سه سال حکومت نو بارها به نقد حکومت پرداخته و آخرین بار در یک برنامۀ تلویزیونی جزییات تقلب در انتخابات ریاست جمهوری را فاش کرد.

 

خواندن 558 دفعه